Restauracja Oranżeria Bydgoszcz

Restauracja Oranżeria mieści się przy ulicy Jana Kazimierza 3 w Bydgoszczy. Są to dwie urokliwe sale pełne kwiatów i przeróżnych dekoracji, tworzących  wyjątkowy nastrój.

Nasza kuchnia oparta jest na naturalnych składnikach, nie korzystamy z żadnych konserwantów ani półproduktów. Wszystkie potrawy przygotowywane sa na biezaco po przyjeciu od Panstwa zamowienia prosimy zatem o cierpliwosc i wyrozumialosc – zapewniamy, że efekt pracy naszych kucharzy zachwyci Państwa podniebienia.

Starannie dobieramy dostawców wszystkich produktów a naszą dumą są steki wołowe z ekologicznej hodowli krów rasy Hereford.

Organizujemy wszelkie rezerwacje (wesela, chrzciny, urodziny i inne). Manager restauracji zadba o profesjonalne przygotowanie każdego przyjęcia, a personel kelnerski zapewni dobrą i sympatyczną obsługę.

Naszym Gościom proponujemy bogaty wybór doskonale parzonych kaw Vergnano, a także wiele oryginalnych herbat.

Pieczemy wyborne ciasta według najlepszych domowych receptur. Polecamy nasz sernik, szarlotkę na gorąco a także piernik przekładany owocami leśnymi oblany czekoladą i posypany migdałami. Zapraszamy również na pyszne desery lodowe i owocowe, musy jogurtowe, gorace czekolady, poncze, mrożone herbaty. Oraz na duży wybor drinków i alkoholi.

Na wszystkie dzieci czeka kolorowa karta z daniami i deserami przygotowanymi specjalnie dla nich!

Rezerwacje

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie pod numerami
tel. 052 322-72-27
kom. 609 163 303

lub mailowo pod adresem
kontakt@restauracjaoranzeria.pl